Çukur 44. Bölüm Fragmanı 2.Sezon 11.Bölüm Fragman

9 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği aksiyon dizisi Çukur’un 2. sezonun 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 44. Bölüm Fragmanı Tv ile aynı anda buradan izleyebilirsiniz. Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur yeni bölümü ile 26 Kasım 2018 Pazartesi akşamı hız kesmeden kaldığı yerden devam edecek.

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Çukur’un yeni bölüm fragmanlarını her hafta pazartesi akşamları kesintisiz olarak buradan takip edebilirsinizBaşrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili ile Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı Çukur her hafta pazartesi akşamları yeni bölümleriyle Show TV’de yayınlanmaya devam ediyor. Sakın kaçırmayın…


Reklamlar

Afgan tarafından kaçırılan Cumali’yi kurtarmak için harekete keçen Koçovalılar, diğer tarafta Çeto’yu kurtarmak içinde Karakuzular harekete geçiyor. Afganların elinden kendi imkanları ile kurtulmayı başaran Cuma’li için içeriye giren Vartolu ve Yamaç içeriden sağlam bir şekilde çıkmayı başarabilecekler mi?

Meliha’nın ismini duymasıyla irkilen Sultan ilk defa bir tepki veriyor. Silahlı bir takım adamlar tarafından takip altına alınan Cumali adamlardan kurtulmayı başarabilecek mi? Aliço’nun bu kötü adamlar akıllımı sorusuna Yamaç’ın verdiği cevap akıllı olmasalar bizi alt edebilirler miydi Aliço dediği sahnede oldukça etkileyici bir bölümün habercisi. Akşın’ın yemek yaparken evde çıkan yangın korku dolu anların yaşanmasına neden oluyor.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.