Çukur 32. Bölüm Fragmanı

12 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği aksiyon türündeki sevilen dizi Çukur’un yeni bölüm ilk sahnesi yayınlandı. Çukur 32. bölüm etkileyici tanıtım fragmanı ise Tv ile aynı anda buradan izleyebilirsiniz.

Show TV’nin iddialı dizisi Çukur’un yeni bölüm fragmanlarını her hafta pazartesi akşamları kesintisiz olarak buradan takip edebilirsinizBaşrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal ile Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı Çukur her hafta pazartesi akşamları yeni bölümleriyle Show TV’de yayınlanmaya devam ediyor. Sakın kaçırmayın…


Reklamlar

Çukur yayınlanacak olan yeni bölümünde İdris Koçovalı ekibini toplar ve üzerinde ne kadar tapu varsa Yamaç ‘ın üzerine geçireceğini söyler. Bu durum Selim’in Koçovalı olarak çok zoruna gider ve artık safını belirlemesine neden olur. Selim’in artık tek amacı İdris Koçovalı’yı Çukurdan çıkarmak olacaktır.

Düğün hazırlıklarının hızla devam ettiği çukurda İdris Koçovalı adeta Vartolu’ya gövde gösterisi yapıyor. Vartolu’nun İdris Koçovalı’nın karşısına geçip Saadet beni bu dünyada sahip olduğum tek şey eğer onu elimden alırsan ben insanlıktan çıkarım diyerek Koçovalı’yı adeta tehdit ediyor. Yamaç ile Vartolu’nun mahalle ortasından yaptığı kavga ise fragmandan yeni bölümün çok heyecanlı geçeceğinin göstergesi oluyor.


Reklamlar

Vartolu çukuru ele geçirebilmek için art arda yaptığı hamleler işe Çukur’u adım adım ele geçirirken asıl darbeyi babası İdris Koçovalı’an Saadet’in düğünü var diğerek yer. Deliye dönen Vartolu’nun ise ne yapacağı büyük merak konusu. Babasından yediği darbe ile Selim’in Nazım iş birliğine ne diyeceği büyük merak konusu oldu.

Saadet kendisini evlendirmek istediklerini Vartolu’ya söylediğinde Salih deliye döner. İdris Koçovalı ile konuşmaya gittiğinde ise İdris Vartolu’ya 2 seçenek sunar. Ya Salih olursun Saadet ile evlenip buralardan gidersin yada Vartolu olup Saadet’siz bir hayat sürersin olur.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.